جذب دانشجویان خارجی از اولویت‌های دانشگاه پیام نور است

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور در بازدید از مرکز آموزش زبان فارسی دانشگاه پیام نور با اشاره به توانمندی های این دانشگاه در حوزه های مختلف آموزشی و پژوهشی بر جذب دانشجویان خارجی تاکید کرد و گفت: در اهداف و ماموریت های بلندمدت دانشگاه پیام نور جذب دانشجویان خارجی از اولویت‌های این دانشگاه است .
وی در ادامه افزود:با توجه به ظرفیت های دانشگاه و حضور در اقصی نقاط دنیا و نیز با توجه به تصویب هاب بین المللی دانشگاه در برنامه ششم انتظار می رود این دانشگاه در زمینه توسعه زبان فارسی و جذب دانشجوی خارجی بتواند بیش از بیش فعالیت کند.
دکتر علیزاده مدیر کل امور دانشجویان غیر ایرانی نیز در این بازدید با اشاره به اینکه جذب دانشجویان خارجی از اولویت‌های دانشگاه پیام نور است گفت: طبق برنامه توسعه باید ۵۰ هزار دانشجوی خارجی در دانشگاه‌های کشور جذب شوند که با توجه به پتانسیل موجود در دانشگاه پیام نور و مراکز آن در اقصی نقاط کشور این دانشگاه می‌تواند نقش مهمی در جذب این دانشجویان ایفا نماید .
وی همچنین در این بازدید از مسئولان دانشگاه پیام نور برای تاسیس مرکز آموزش زبان فارسی و برگزاری دوره های دانش افزایی برای دانشجویان خارجی تقدیر به عمل می آورد.
گفتنی است در این بازدید دکتر کریمی رئیس بخش ادبیات و زبانهای خارجی و دکتر احمدخانی سرپرست مرکز آموزش های زبان فارسی دانشگاه نیز حضور داشتند.

 
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما